Hakkımızda

2003 yılında kurulan Ofis Dünyası bir mobilyadan daha fazlası… Müşterilerimizle olan ilişkimiz ofis mobilyası alımıyla başlar ve değişen ihtiyaçlara en yüksek değerde çözümler sunmakla devam eder. Yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan deneyimli profesyonellerden oluşan uzman ekibimiz ile, müşterilerimizin tüm gereksinim duyduğu ihtiyaçları karşılamak ve müşteri sadakatini geliştirmek adına, çekirdek inancımızla bir motivasyon ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

Sorumluluk duygusu ile bu ilişkilerin önemini anlıyor ve müşterilerimizle ilişkilerimizi geliştirmek konusunda kararlılığımızı sürdürüyoruz.

Manifestomuz

Ofis Dünyası olarak ürünlerimizin zamanında teslimat ve kusursuz montajını garanti kapsamında müşterilerimize sunuyoruz.

Felsefemiz

Ofis Dünyası’nın felsefesi bazı temel değerlere dayanır:

•Ürünlerimize gösterdiğimiz saygıyı satış öncesi ve sonrası müşterilerimize göstermek ve bu sürecin gelişiminin ortağı yapmak,
•Karakteristik bir tasarım elemanı olan ahşabı, yüksek kalite ve modern tasarımlarla birleştirip size sunmak,
•Güçlü, dayanıklı, sürdürülebilir ve performansı ile size cömert davranan ürünlerimizi sizlerle buluşturmak,
•Sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlamaktır.

Sürdürebilirlik

Mobilya üretiminde sürdürülebilirlik sorunu artık birincil önem taşımaktadır. Çevre kirliliği kaliteli yasam eşiğini düşürücü, enerji tasarrufu ve kaynakların verimli kullanımı gibi konularda yeni bir politika gerekmektedir.