Ofis Mobilyaları
Sürekli değişen ve gelişen bir dünyada yaşıyoruz. bu dünyayı dekore etmek de elbet bizim işimiz. Güne hitap eden modern, rahat, şık tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için Ofis Dünyası olarak buradayız.
Hayat bugün ofislerde, kamusal alanlarda akmakta. Vaktin çoğunun geçtiği iş ortamları artık hem göze, hem de rahatlığa hitap etmek zorunda. Ofis Dünyası olarak bunu elimizde olan uzman kadromuzla sağlamak bizim işimiz. Bu konuda farkimizi dekore ettiğimiz büyük şirketlerde ortaya koymuş durumdayız. Bize uğramadan geçmeyin. Bırakın hayatınızın aktığı yerlere beraber dokunalım. Size özel olan bu yerleri beraber dizayn edelim. Zevkinize, gözünüze, rahatınıza en uygun şekilde. Modern ve ferah ortamlar yapalım.Siz değerli müşterilerimiz buna değer. Ofis Dünyası olarak biz bunun için buradayız. Size hakettiğiniz değeri fazlasıyla sunmak için.
Artık baktığınız bir çok yerde biz Ofis Dünyası görüyorsunuz. Sabiha Gökçen Havalimanı, Philip Morris Kayıkçı Ticaret,
6Gen Yazılım Maltepe Plaza, Medicine Asia Hospital Pendik, Npi Hastanesi İstanbul çalıştığımız firmalar arasında. O Dünyaları biz Ofis Dünyası olarak dekore ettik. Gelin sizin de dünyanıza girelim. Hayata beraber akalım.

ÇALIŞMA KOLTUKLARI

Bir ofiste en can alıcı mobilya, çalışma koltuklarıdır. Üzerinde oturduğunuz yerin rahat olması hem çalışma. performansınızı arttırır, hem günün yorgunluğunu alır, hem de sağlığınızın bozulmamasını sağlar.
Ofis Dünyası olarak, yoğun çalışma ortamlarından sizi bunaltmadan çıkaran çalışma koltuklarıyla günün kalan kısmında da daha enerjik olmanız mümkün. Bize uğramadan geçmeyin . Ortopedik, rahat, şık, modern tasarımlarımızla ve zevke uygun renk seçenekleri ile biz Ofis Dünyası olarak buradayız.
Modern insan artık ne istediğini çok iyi biliyor. Biz, Ofis Dünyası bu modern insan için buradayız. Ona isteklerini fazlasıyla sunmak için.

MASA SİSTEMLERİ

Kullanılacağı alanlara göre işlevsel masa sistemlerini Ofis Dünyası olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Masanın o kadar geniş bir kullanım alanı var ki.Amacımız bir dünyayı var etmek. Bu geniş alandan da öte düşünmek. Evrensel olarak düşünmek. Her ortama uygun renk ve boyutta masalar tasarlamak. Ofis Dünyası , dünya çapında düşünen bir şirket.
Aynı şekilde sizin için, size uygun fonksiyonel masalar tasarlamaktayız. Modern, klasik, farklı renk ve desenlerde , kişiye ve kuruma özel boyutta, her mekana uygun masalar. Ofis Dünyası bu konuda da sizin daima yanınızda.
Kaplamaların bile kişiye ve kuruma özel tasarlandığı bir dünya burası. Ahşap , deri , metal hiç farketmez . Siz yeter ki isteyin. Biz Ofis Dünyası sizin için yaparız.

TABURELER VE PUFLAR

Geçmişe teşekkür etmeliyiz. Çünkü biz bugün onların ayak izlerini takip etmekteyiz. Onların yaşadığı dünyayı biz geliştiriyoruz. Onların tasarladığı ürünleri modern hale getiriyoruz ve güne uyarıyoruz.
Eski dünyanın ayaklı oturaklari bugün puf ve tabure olarak bize hizmet etmekte. Bunların en şık, modern tasarımlarını siz değerleri müşterilerimize Ofis Dünyası sunmakta.

Şık , istediğiniz renk ve boyutta, deri veya kumaş kaplama veya ahşap, tercihe göre sandıklı bir çok model Ofis Dünyasında. Bakmadan geçerseniz pişman olursunuz…
Puf ve Tabureler işlevsel olarak çok farklı amaçlar için de kullanılabilir. Üzerine Oturmanın dışında sehpa ve üzerlerine ayaklarınızı da uzatarak size hizmet etmelerini sağlayabilirsiniz.
Modern dünya bugün puf ve tabureleri atalarının aksine bir çok alana dahil etmekte. Puf ve Tabureleri tamamlayıcı parçalar olarak dekorlara eklemektedir. Ofis Dünyasının tamamlayıcı unsur konusunda da en iyisini olduğunu bilin.Bu tamamlayıcı unsurları sizin dünyanızın en uygun yerlerine koymak için de burada.