Toplantı ve Konferans Mobilyaları

TOPLANTI VE KONFERANS SALON MODELLERİ

Ofis Dünyası, sizin için toplantı ve konferans salonlarını dekore etme konusunda da en ince ayrıntıya kadar düşünür, müşteri memnuniyeti sunar .

Toplantı ve Konferans solunu konusunda uyuma çok önem verir. Ortamda hiçbir şeyin birbirinden bağımsız olmamasını sağlar.. Gözü yoran ve dikkati dağıtan detaylardan uzak durur. Topluma rahat bir ortam sağlar.

Toplantı ve konferans salonlarına ek olarak isteğe bağlı bar ve yemek masaları da firmamız tarafından eklenir.  Ofis Dünyası, toplantı ve konferans salonları dekor konusunda da dünya standartlarında iş yapmakta. İsinde uzman, profesyonel elemanları ve iç mimarlarıyla siz değerli müşterilerinin isteği doğrultusunda tasarımlar yapmaktadır. Bu bizim işimiz..

   BEKLEME Ve LOUNGE ALANI

Beklemenin bile keyifli olduğu bir dünyaya geçtik. Çünkü artık beklemek hiç o kadar sıkıcı değil. Bunu size sunan en özel adres, Ofis Dünyası.

Bırakın bekleme ve LOUNGE alanlarınızı biz, Ofis Dünyası dizayn edelim. Her tarza ve zevke uygun tasarımlar biz Ofis Dünyasında. Lounge alanlarını; Modern, şık, sade, sofistike, klasik dekore eder  hayal bile edemiyeceğiniz hizmetleri içinde barındırırız. Kuruma ve  şirkete özel hizmet sunacak şekilde çalışmalarımız da  mevcut.

Bekleme ve LOUNGE alanları konusunda özgün ve farklı tasarımlarla daima karşınızdayız. Bu konuda masa,sandalye, sehpa,, puf, tabure, oturma grubu, kütüphane, yemek masalarının yanında şirketin ve kurumun da özel isteklerinin göz önünde bulundurulduğu bir adres.  Yani artık bekleyişler Ofis Dünyasının sihirli dokunuşlarıyla hiç o kadar sıkıcı olmayacak.
     DEPOLAMA SİSTEMLERİ

İnsanoğlu var olduğundan beri elindekileri muhafaza ederek gelişim göstermiştir. Depolama işi bizim atalarımızdan genlerimize işlenmiştir. Yani depolamak insanlık tarihi kadar eskidir ve önemlidir.

Ofis Dünyası olarak biz de atalarımız kadar bu işe önem veriyoruz. Bu konuda önce siz değerli müşterilerimizle konuşuyor sonra neye tam olarak ihtiyaç var o noktada birleşip ürün ortaya çıkartıyoruz.

Depolama konusunda güvenliği daima ön planda tutuyoruz.

Kamu alanları , eğitim ve sağlık kurumları, ofisler, hava alanları ve daha bir çok kuruma özel depolama sistemleri kuruyoruz. Her alan ve mekana uygun ebatlarda.  Göze batmayan şık, modern depolama sistemleri burada. Yani biz Ofis Dünyasında. Depolamak bizim işimiz.

    KOLTUK VE KANEPE MODELLERİ

Koltuk ve kanepelerde en son trendlerin adresi Ofis Dünyası. Geldiğinizde farkımızı hemen fark edeceksiniz.

Yeni dünya geçmişin ayak izlerini takip etmekte ve daha iyisi nasıl olur onu keşfetme yolunda. Ofis Dünyası keşfetmenin tek adresi.

Klasik, modern,şık , zarif tarzda her zevke ve mekana uygun özel tasarımlarımızla biz Ofis Dünyası olarak hep buradayız. Kendinizi keşfedeceksiniz adeta bizimle.

Özel tasarımlarımızla ofisleriniz artık koltuk ve kanepelerle işgal edilmekten kurtulmuş olacak.  Daha zarif ve şık modellerle daha az yer kaplayarak size hizmet edecekler. Ofisleriniz artık daha şık ve zarif.Elbet biz Ofis Dünyası sayesinde.

    DANIŞMA BANKOSU

İş dünyasının olmazsa olmazıdır danışma bankoları. Dönüp- dolaşıp varmak istediğiniz yerler gibidir. Bütün iş dünyasının ortak noktası gibi. Bir sektörün toplama kampıdır orası. Gün içinde bir çok ziyaretçinin uğrak yeri.

Biz Ofis Dünyası olarak danışma bankolarına ayrı bir özen gösteriyor ve bu konuda kurumlarda özel tasarımlar sergiliyoruz.  Danışma BANKOSU sizin prestijinizi gösterir. Bir konuda müşterilerinize verdiğiniz değerdir.

Danısma Bankoları,Her mekana uygun  ebatlarda kuruma özel tasarlanarak üretilir. Ofis Dünyası kendi farkını bu konuda da ortaya koymaktan daima memnuniyet duyar. Gelin müşterilerinizi beraber karşılayalım. Yüzünüzde gülücüklerle,  bizim özel danışma bankolarımızla müşterilerinize merhaba deyin..